Novým ředitelem projektu se stal 1. dubna Jiří Vagner. V celém projektu vidí velký potenciál pro růst.
Praha – Obchodním ředitelem NEXT FINANČNÍ se 1. dubna 2017 stal Jiří Vagner, který pět let řídil v České spořitelně externí prodej v Regionu Praha. Před tím působil jedenáct let na stejné pozici v Hypoteční bance a zkušenosti má také z UniCreditBank, kde byl šéfem produktového oddělení.
V současné chvíli se zaměří na doplnění stávajícího týmu o kvalitní hypoteční specialisty ve všech regionech.
„Základním cílem pro rok 2017 je další výrazné navýšení objemu zprostředkovaných hypotečních úvěru. Pokud udržíme kvalitu naší práce a rozšíříme ji do všech regionů, tak to zvládneme,“ přiblížil Jiří Vagner výhled do letošního roku. V dalším období pak dokončí započaté procesní propojení realitního a hypotečního obchodu.
„Realitnímu trhu se daří a NEXT FINANČNÍ má obrovský potenciál. Jsem přesvědčen o tom, že budoucnost hypotečního trhu je o kvalitě nabízených služeb. Ty se dají realizovat pouze v silných realitních nebo developerských skupinách,“ dodal Jiří Vagner.
Na čtvrtečním KICK-OFF meetingu pro franšízanty, rekapituloval Robert Hanzl, generální ředitel NEXT REALITY, rok 2024. Z hlediska realitního zprostředkování byl rekordní. A to napříč trhem.
Každý z nás si představuje dokonalé svátky trochu jinak. Ať už toužíte po klidu, ruchu města nebo exotice, připravili jsme pro vás inspiraci na ideální místa, kde si užít vánoční pohodu a přivítat nový rok.
Trh realitního zprostředkování zažil v minulém roce rekordní výsledky a realitním zprostředkovatelům vynahradil propady z let 2022 a první poloviny roku 2023. Proč tomu tak bylo a jak se dařilo konkrétně realitní síti NEXT REALITY, jsme se zeptali Roberta Hanzla, generálního ředitele NEXT REALITY.
Nemůžete dosáhnout na klasickou hypotéku, ale přesto si chcete v roce 2025 splnit sen o vlastním bydlení? Máme pro vás řešení – družstevní bydlení.