Pobočky

Makléři

CENTRUM REALITNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ NEXT REALITY

„Investice do vzdělávání našich lidí se vyplatí makléřům i společnosti NEXT Reality. Nejvíc na tom ale budou profitovat naši klienti.“ Tato myšlenka byla hlavním motivem vzniku CENTRA REALITNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ NEXT Reality, které bylo založeno v roce 2009. Cílem CENTRA REALITNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ je poskytnout profesionální a ucelený vzdělávací program všem spolupracovníkům společnosti NEXT REALITY. Znalosti a dovednosti v rámci tohoto systému vzdělávání tak průběžně získávají začínající makléři bez praxe, makléři s praxí i skuteční realitní profesionálové. Procesem průběžného vzdělávání prochází i spolupracovníci na pozicích asistentek, vedoucích poboček a manažerů společnosti.

Školení probíhají za zvýhodněných cen pro makléře NEXT Reality, v moderních a kvalitně vybavených školicích místnostech. Zájemci o kurzy si mohou vybrat ze široké nabídky kurzů, které jsou pravidelně vypisovány a aktualizovány v interním systému NEXT Reality.

 

Tým CENTRA REALITNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ NEXT REALITY:

 

Externí školitelé
Mimo výše uvedený tým CENTRUM REALITNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ NEXT REALITY využívá externích školitelů – daňová problematika, týmová spolupráce, kurzy motivace a osobního rozvoje apod.


Ing. Roman Záboj

    Ing. Roman Záboj
Ve společnosti pracuje jako manažer vzdělávání a interní lektor od roku 2009. Věnuje se přípravě a neustálé inovaci celého vzdělávacího systému, školí kurzy obchodních dovedností, komunikace, školení asistentek, vedoucích poboček a manažerů. Na pobočkách průběžně realizuje „in-house“ kurzy a koučování.
Mgr. Jiří Trunečka

    Mgr. Jiří Trunečka
S NEXT REALITY spolupracuje od roku 2008 jako advokát a pro makléře a manažery připravuje školení na právní problematiku v souvislosti s prodejem a nákupem nemovitostí.

 

NAŠE MOTTO:

"Když neznáš – naučíme Tě…
Když nerozumíš – vysvětlíme Ti…
Když nemůžeš – pomůžeme Ti…
Když nechceš – rozejdeme se…"

Tomáš Baťa

Žádejte o místo realitního makléře

Fotografie z našich školení
 

(nebude zveřejněn)
(max. velikost 10 MB) Vybrat soubor
(max. velikost 10 MB) Vybrat soubor

Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím