1649 nemovitostí v ČESKÉ REPUBLICE
188 nemovitostí v ZAHRANIČÍ

Hlavní město Praha

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Plzeňský kraj

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Kraj Vysočina

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Moravskoslezský kraj

Zlínský kraj

ZEMĚ

DISPOZICE

CENA A PLOCHA

Cena od
Cena do
Plocha od
Plocha do
Zobrazit nabídky
20 fotografií

Prodej rodinného domu, 184 m²

Vysoké Mýto 11, Brteč, Vysoké Mýto
6 750 000 Kč (za nemovitost)

Nabízíme k prodeji velmi hezky zrekonstruovaný patrový rodinný dům s užitnou plochou 184 m2 v obci Brteč s oddělenou technickou místností, garáží a vlastním pozemkem o velikosti 593 m2 vč. zastavěné plochy.

Pozor - Možnost částečného odkupu ve formě nájmu po dobu prodeje Vaší nemovitosti.

Tento moderní dům nabízí pohodlné a útulné bydlení s důrazem na energetickou efektivitu. První patro je využito jako obytné podkroví, kde se nachází koupelna s vanou a WC a dvě místnosti. V přízemí je další koupelna s vanou a WC, což zajišťuje pohodlí pro celou rodinu, tři místnosti, částečně vybavená kuchyně. Přesnější dispozice viz přiložený plánek.

Další variantou díky pestré dispozici je i částečné pronajímání pro snížení nákladů majitele.

Dům je zateplen a kompletní vytápění domu zajišťuje tepelné čerpadlo, což přispívá k nízkým provozním nákladům. Podlahové topení v přízemí a v patře radiátory. V jedné místnosti se nachází krbová kamna pro zpříjemnění společných večerů. Střešní okna vybavena el. roletami, el ovládání pro rolety i okna.

Pozemek ve tvaru trojúhelníku je z jedné strany oplocen betonovou stěnou, což přispívá k odhlučnění stavby od silnice, soukromí a bezpečí. Dům je po kompletní rekonstrukci vč nových rozvodů (elektřina, voda, odpady, topení), ale stále vyžaduje drobná opravy a doladění, což dává možnost novému majiteli přizpůsobit si interiér podle vlastních představ.

Většina venkovní plochy je již upravena k užívání.

Tato lokalita nabízí klidné bydlení v blízkosti přírody, přičemž je dobře dostupná z hlavních silnic. Vysoké Mýto cca 3 minuty autem (centrum cca 7 min), Luže cca 12 minut autem. Litomyšl, Skuteč, Chrast, Hrochův Týnec a Choceň cca 18-20 min autem.

Financování pomůžeme zajistit s naším prověřeným specialistou - řešení v podobě nezávislé konzultace s péčí připraví hypotéku přesně na míru Vašim potřebám.
Neváhejte a kontaktujte nás pro více informací nebo si domluvte prohlídku! Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N107360.

Typ zakázky:
Prodej
Stav objektu:
Velmi dobrý
Užitná plocha:
184 m²
Plocha pozemku:
593 m²
Typ nemovitosti:
Rodinný
Poloha domu:
Samostatný
Typ domu:
Patrový
Garáž:
ANO
Parkovací místo:
ANO
Energ. nár. budovy:
C - Úsporná
ID zakázky:
N107360
Pro pohyb mapy použijte dva prsty.
HYPOTEČNÍ KALKULAČKA
Hodnota nemovitosti
6 750 000 Kč
Výše úvěru
Vlastní zdroje
Doba splácení
let
Tato nemovitost již od měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,59 %.
Zjistit více informací
PODOBNÉ NEMOVITOSTI