1600 nemovitostí v ČESKÉ REPUBLICE
190 nemovitostí v ZAHRANIČÍ

Hlavní město Praha

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Plzeňský kraj

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Kraj Vysočina

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Moravskoslezský kraj

Zlínský kraj

ZEMĚ

DISPOZICE

CENA A PLOCHA

Cena od
Cena do
Plocha od
Plocha do
Zobrazit nabídky
13 fotografií

Prodej komerčního objektu Výroba, 1 144 m²

28. října 663/8, Zábřeh
7 490 000 Kč (za nemovitost)

Hledáte prostor pro vaše podnikání? Máme pro vás jedinečnou nabídku komerce s širokým využitím. Nabízíme k prodeji komerční víceúčelový objekt se zastavěnou plochou 1.144 m2, který dříve sloužil jako známá diskotéka Perla ve stejnojmenném areálu v Zábřehu, okr. Šumperk.

Objekt nabízí široké možnosti využití. Díky svému uspořádání je vhodný pro výrobní činnost, skladování, obchod nebo volnočasové aktivity. Velká hala poskytuje dostatek prostoru pro výrobu nebo skladování zboží, a díky nové zpevněné betonové podlaze jsou zde i skvělé podmínky pro manipulaci. Dovnitř se dostanete mj. vraty pro kamion. Část haly dříve sloužila jako zázemí – kancelářské a sociální prostory a posledním záměrem jejího využití byla kovoobráběcí hala. Není tedy překážkou zvýšený nárok na kapacitu elektrické přípojky, přístup k vodě je řešen ve spolupráci se společností PERLA,
netkaný textil a.s. K hale patří rovněž malý pozemek o výměře 83 m2, přístup do areálu je po asfaltové ploše a je zajištěn věcným břemenem.

Pokud hledáte vhodné místo pro vaše obchodní aktivity, showroom nebo třeba zvažujete návrat ke kulturnímu využití objektu, tento prostor vám umožní realizovat jakýkoliv podnikatelský záměr. Díky své strategické poloze je tisícimetrová hala snadno dostupná, což ocení nejen vaši zákazníci, ale i obchodní partneři.

Zábřeh je rozvíjející se město s kompletní občanskou vybaveností, které se nachází na strategické dopravní křižovatce. Díky výbornému železničnímu i silničnímu spojení se jedná o klíčový uzel mezi krajskou Olomoucí, okresním Šumperkem a Moravskou Třebovou.

Uvažujete o nákupu komerčního prostoru s podobnými parametry? Určitě si tedy domluvte osobní prohlídku prostor. Rádi vám také pomůžeme zdarma zajistit nejvýhodnější variantu hypotéčního úvěru na nákup. Neváhejte, podobných nabídek se na trhu vyskytuje omezené množství. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N110533.

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Komerční
Užitná plocha:
1 144 m²
Plocha pozemku:
83 m²
Stav objektu:
Před rekonstrukcí
Energ. nár. budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
ID zakázky:
N110533
Pro pohyb mapy použijte dva prsty.
HYPOTEČNÍ KALKULAČKA
Hodnota nemovitosti
7 490 000 Kč
Výše úvěru
Vlastní zdroje
Doba splácení
let
Tato nemovitost již od měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,59 %.
Zjistit více informací