1649 nemovitostí v ČESKÉ REPUBLICE
188 nemovitostí v ZAHRANIČÍ

Hlavní město Praha

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Plzeňský kraj

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Kraj Vysočina

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Moravskoslezský kraj

Zlínský kraj

ZEMĚ

DISPOZICE

CENA A PLOCHA

Cena od
Cena do
Plocha od
Plocha do
Zobrazit nabídky
25 fotografií

Prodej chalupy, 115 m²

Vinary 12, Kozojídky, Vinary
2 990 000 Kč (za nemovitost)

Nabízíme k prodeji chalupu o užitné ploše 115 m², která se nachází v klidné a vyhledávané lokalitě Kozojídek u Vinar. Nemovitost je situována na prostorném pozemku o výměře 1736 m², což zaručuje dostatek soukromí i možnost širokého využití – od zahrady, sadu až po chov zvířat nebo rekreační aktivity.

Chalupa je určena ke kompletní rekonstrukci, což představuje skvělou příležitost vytvořit si bydlení nebo rekreační zázemí přesně podle svých představ. Zavedeny jsou veškeré inženýrské sítě – elektřina, plyn, voda a kanalizace – což výrazně usnadňuje a urychluje plánovanou rekonstrukci.

Lokalita je ideální pro milovníky klidu, přírody a aktivního odpočinku. V okolí najdete řadu turistických a cyklistických tras, čisté lesy i přátelské sousedské prostředí.

Ať už hledáte místo pro víkendový únik z města nebo celoroční bydlení v srdci přírody, tahle nabídka vás osloví.

Máte zájem o více informací nebo osobní prohlídku? Neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na vás! Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N111174.

Typ zakázky:
Prodej
Stav objektu:
Před rekonstrukcí
Užitná plocha:
115 m²
Plocha pozemku:
1 736 m²
Typ nemovitosti:
Chalupa
Poloha domu:
Samostatný
Typ domu:
Přízemní
Energ. nár. budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
ID zakázky:
N111174
Pro pohyb mapy použijte dva prsty.
HYPOTEČNÍ KALKULAČKA
Hodnota nemovitosti
2 990 000 Kč
Výše úvěru
Vlastní zdroje
Doba splácení
let
Tato nemovitost již od měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,59 %.
Zjistit více informací
PODOBNÉ NEMOVITOSTI