Pobočky

Makléři

Ing. Michaela Michalcová

Vedoucí pobočky NEXT REALITY Písek Budovcova 2530, Písek, Budějovické P 397 01

E-mail: michaela.michalcova@nextreality.cz
Telefon: 800 700 099

Nemovitosti makléře
(nebude zveřejněn)
(nebude zveřejněn)
(nebude zveřejněn)

Chcete změnit svůj život?
Hledáte práci s lidmi, komunikaci a zábavu?
Nechcete nudu a toužíte pracovat v terénu a cestovat?
Tak se nám ozvěte a nastartujte svou dráhu realitního makléře.

(nebude zveřejněn)
Vybrat soubor
Vybrat soubor

Reference makléře

Chtěl bych tímto moc poděkovat vedoucí pobočky v Písku Ing. Michaele Michalcové za rychlé, profesionální a současně lidské jednání při prodeji naši nemovitosti. Díky této milé, sympatické a věčně se usmívající profesionálce byl prodej naší nemovitosti hračka. Vše na vysoce profesionální úrovni. Lidský přístup a perfektní spolupráce. Opravdu všechno vyřízeno rychle a bez starosti. Vřele všem doporučuji.

09. 07. 2020, Ing. Ján Nagy

Paní Michalcová je nejen krásná, ale taky špičková makléřka. Naši nemovitost prodala velmi rychle a bez problémů. Vřele doporučuji.

Josef Horálsk

Lidský přístup, ochota, bezproblémové jednání, rychlé pochopení situace. Pro toho, kdo se rozhodne využít služeb RK, mohu paní Michalcovou doporučit.

P. Souhrada

Celý svůj pracovní život se pohybuji v oblasti HR a ve firmách, kde vysoká klientská spokojenost je jedním z nejdůležitějších kritérií při hodnocení společnosti, týmů i jedinců. Jsem na tuto oblast velmi citllivý a pokud mi někdo nedokáže poskytnout službu na vysoké úrovni, prostě tam již příště nepůjdu. Ztráta zákaznické spokojenosti je začátek ztráty příjmů a začátek konce jakéhokoliv podnikání. Každý bojujeme s časem, ale podpoře kvalitních služeb bychom měli věnovat pozornost, energii a čas. Toto je důvod proč Vám píši, neboť (bohuže) ne vždy se člověk setká s tak příjemným a profesionálním jednáním jako u Vaší kolegyně Michaely. S něčím se člověk musí narodit, něco časem získává. Michaela už dostala darem velmi příjemný hlas. Komunikace a tón rozhovoru s ní je velmi příjemný, a to natolik, že máte zájem se s ní sejít osobně. To za prvné. Za druhé -její ochota, zájem a loajalita - udělat maximum pro to, aby byl obchod uzavřen férově pro všechny strany - kupující - prodávající - firma a samozřejmě makléř. Za třetí její profesionalita - přístup, kdy klient nemá strach, že by něco mohlo dopadnout špatně. Za čtvrté - její časová flexibilita - Michaela nám zvedla telefon pokaždé, když jsme potřebovali, pokud nemohla, obratem zavolala, za páté. ... mohl bych pokračovat,... Za tento přístup bych velmi rád Michaele touto cestou poděkoval a Vám gratuloval k takové spolupracovnici a popřál ještě více podobných makléřů. Díky ní, nebudeme váhat Vaší společnost doporučovat ostatním přátelům, známým a rodinným příslušníkům. Zároveň bych Vám osobně i všem Vašim spolupracovníkům popřál hodně úspěchů v práci a v rodinném životě. Hodně štěstí, zdraví a pohody.

Aleš Jírec

Oceňuji profesionální přístup paní Michalcové, bezchybný a rychlý servis spojený s prodejem nemovitosti. Všechny poklady byly pečlivě připraveny a v součinnosti s kupujícími vše proběhlo velmi hladce s minimálními časovými ztrátami pro zainteresované. V případě dalších případných transakcí s nemovitostmi se rád opětovně obrátím na společnost NEXT Reality zastoupenou paní Michalcovou.

Luboš Křivský

Paní makléřka je velmi profesionální, když je třeba pomůže i nad rámec svých povinností, je velmi milá a ochotná. Mně velmi usnadnila výběr a nákup bytu. Mohu paní ing. Michalcovou vřele doporučit.

Michaela Balázsová

Byly jsme velmi spokojeni s prací paní makléřky Michalcové.

Markéta Pourová

Spolupráce s paní Michalcovou byla skvělá. Prodej mé nemovitosti byl velmi rychlý a vše proběhlo podle plánu. Výborná komunikace a rychlost jednání, opravdu děkuji a doporučuji všem klientům.

Markéta Pourová

Předal jsem byt k prodeji a o víc jsem se nestaral. Přesně jak jsem potřeboval.

Fousek Jiří

Byla jsem velmi spokojená s makléřkou, paní Ing. Michaelou Michalcovou, pobočka Písek.

Miroslava Bartíková

Makléřka NEXT REALITY GROUP Ing. Michaela Michalcová, pobočka v Písku, vyniká vstřícným, profesionálním a promptním jednáním. Kupovala jsem byt v Budovcově ulici a velmi mi pomohla. Na základě spolupráce s ní vím, že je to člověk na správném místě.

Miroslava Bartíková

Ocenění makléře

Počet rezervací
Říjen 2015

Nemovitosti makléře (12)

Prodej domu k rekonstrukci, dvůr, stodola a zahrada o vel. 1500 m2 obec Písecká Smoleč, okr. Písek

Slabčice, Písek

Samostatný, cihlová budova, 250 m²

1 300 000 CZK (za nemovitost)

Cena vč. provize a právních služeb

Prodej domu 3+1 s 2 garážemi a zahradou o velikosti 567 m2 v obci Malonty, okr. Český Krumlov

Malonty, Český Krumlov

Rohový, cihlová budova, 80 m²

2 499 000 CZK (za nemovitost)

Pozemek ke stavbě rodinného domu o velikosti 1109 m2 v Čejeticích, okr. Strakonice

Čejetice, Strakonice

Pro bydlení

850 000 CZK (za nemovitost)

Cena vč. provize a právních služeb

Prodej domu s 2 bytovými jednotkami, 2 garážemi a zahradou 531 m2 ve Strakonicích, okr. Strakonice

Jiráskova, Strakonice

Samostatný, cihlová budova, 350 m²

8 999 000 CZK (za nemovitost)

Pozemek ke stavbě rodinného domu o velikosti 961 m2 v Čejeticích, okr. Strakonice

Čejetice, Strakonice

Pro bydlení

750 000 CZK (za nemovitost)

Cena vč. provize a právních služeb

Prodej objektu určeného pro výrobu a skladování v ul. Za nádražím v Písku, okr. Písek

Za Nádražím, Písek

Sklad, cihlová budova, 1814 m²

4 699 000 CZK (za nemovitost)

Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím