Pobočky

Makléři

Michaela Waloszková

Realitní makléř NEXT REALITY České Budějovice U Výstaviště 749/30, České Budějovice 370 05

E-mail: michaela.waloszkova@nextreality.cz
Telefon: 800 700 099

Nemovitosti makléře
Vzdělání makléře:
(nebude zveřejněn)
(nebude zveřejněn)
(nebude zveřejněn)

Chcete změnit svůj život?
Hledáte práci s lidmi, komunikaci a zábavu?
Nechcete nudu a toužíte pracovat v terénu a cestovat?
Tak se nám ozvěte a nastartujte svou dráhu realitního makléře.

(nebude zveřejněn)
Vybrat soubor
Vybrat soubor

Reference makléře

Paní Waloszková bezvadně zprostředkovala prodej našeho bytu v Českých Budějovicích. Bylo to komplikované, celý proces spolu s koupí nového bytu trval asi půl roku. Dalo se na ni absolutně spolehnout, vyřešila všechny vzniklé problémy a také nás průběžně o všem osobně, e-mailem či telefonicky informovala. V budoucnu bychom se rádi obrátili opět na ni. Velice děkujeme!

08. 01. 2021, Jan Gregor

Bohužel jsem byl nucen prodat chalupu po mých rodičích. Z množství realitních makléřů jsem si vybral Míšu a byla to opravdu trefa do černého. Její práce je na vysoké profesionální úrovni a laťku dala hodně vysoko. A vím o čem mluvím, z pracovních důvodů jsem byl nucen jednat s jinými realitními makléři v jiných okresech a bohužel v dosti případech to byla katastrofa. Ale zpět k Míše. Jak jsem již napsal, veliký profesionál. Klientům věnuje veškerý čas, ochotně s velkou trpělivostí vše vysvětlí a veškerou administrativu vyřídí. Jsem velice rád, že jsem Míšu poznal a všem kteří hledají realitního makléře, Míšu vřele doporučit. Za všechen čas, energii a profesionální práci kterou jsi věnovala při prodeji mé nemovitosti, Ti chci touto cestou poděkovat. Moc děkuji, Míšo a hodně štěstí.

24. 11. 2020, Martin Bezchleba

Díky paní Michaele Waloszkové jsem rychle a za super cenu prodala byt. Perfektní přístup, velice šikovná a schopná paní. A ještě k tomu sympatická. Za mě super a už teď vím že v případě nějakého dalšího prodeje bych se obrátila zase na ní. Moc děkuji.

24. 11. 2020, Kateřina Veselá

Bohužel...Bohu dík, nemám co bych mohl nebo chtěl vytknout. Paní Michaela byla naprosto úžasná a skutečná profesionálka. Dlouho jsem se nesetkal s tak skvělým a osobním přístupem. Byla radost s ní spolupracovat. Mohu jen všem doporučit.

22. 09. 2020, Petr Malovec

Na doporučení známého jsem oslovila Míšu Waloszkovou ohledně pronájmu bytu, bylo to nejlepší rozhodnutí, které jsem mohla udělat. Je profesionální, přistupuje ke svým klientům velmi mile, empaticky. Vše zařídí (smlouvy - převedení, ukončení atd.), dokáže poradit. Přidávám se k velmi pozitivnímu hodnocení ostatních a mohu ji jen doporučit. Za její práci moc děkuji a když bude třeba, ráda její služby opět využiji.

24. 08. 2020, Kristýna Hřídelová

Míšu znám i mimo její zaměstnání, proto když jsem chtěla prodat byt byla pro mě první volbou. Dnes mohu říct, že jsem trefila výtečného realitního makléře. Práce ji baví a je to znát-na komunikaci, proaktivním přístupu, flexibilitě. Mohu jen doporučit.

14. 08. 2020, Hana Pokorná

Milá usměvavá paní, která je se zákazníkem neustále v kontaktu a pomůže se vším. Já jako úplný neznalec všech potřebných informací jsem se bála, že sama nic nezvládnu. Ale naštěstí jsem narazila na Míšu, která mi dokázala vždy poradit. Pokud chcete koupit nemovitost v klidu a vědět, že za zády vám bude stát člověk, který tomu rozumí a nebude vás tlačit do nesprávných kolejí, kontaktujte právě ji. Já moc děkuji, Míšo.

11. 08. 2020, Gabča Dvořáková

Paní Míšu jsem kontaktoval se zájmem o koupi pozemku. Musím říct, že jsem tak skvělé jednání už dlouho nezažil. Byli jsme v pravidelném kontaktu a Míša mi vždy ochotně pomohla a poradila se vším, co jsem potřeboval. Byla také skvělým "mediátorem" při uzavírání smluv a komunikaci s prodávající stranou. Její schopnost řešit vše promptně a udržovat obě strany v klidu je vskutku obdivuhodná. Míšo, moc děkuji za to, že jste kontrolovala průběh celého procesu, který nakonec dopadl úspěšně a já se tak i díky Vám mohu těšit krásnému novému pozemku.

23. 06. 2020, Frederik Bolf

Rádi bychom paní Waloszkové poděkovali za pomoc s realizací prodeje našeho pozemku. Celý prodej byl proveden s vysokou odborností a velmi rychle. Paní Walozsková se ukázala jako profesionál na pravém místě především v okamžiku, kdy jsme se při jednání o smluvních podmínkách dostávali do slepé uličky, přesto dokázala nás a kupujícího dovést ke shodě. Velmi si vážíme její práce a bude pro nás i do budoucna makléřem číslo jedna k oslovení k další spolupráci.

23. 06. 2020, manželé Kovářovi

S manželem bychom chtěli poděkovat paní Waloszkové za perfektně odvedenou práci při prodeji naší nemovitosti. Super jednání, příjemné chování, přístup a hlavně rychlost vyřízení všeho potřebného. Naprostá spokojenost. Veliké děkujeme.

06. 03. 2020, Jana Vlasatá

Paní Michaela Waloszková je profesionální makléřka, se kterou je radost spolupracovat. Musím zvláště ocenit její zásadový postoj k nátlakovým snahám dalších zájemců k upřednostnění a odolání jejich lákavým nabídkám (úplatkům). Dokáže držet dané slovo, jak ve vztahu k prodávajícím, tak kupujícím klientům. Skutečně jsem se setkal s lidským,příjemným, komunikativním a precizním člověkem, kterého je třeba si vážit. Vše proběhlo hladce, rychle a mohu s radostí jen doporučit dalším zájemcům o její služby.

28. 02. 2020, Josef Šanda

Paní Waloszková nám velice pomohla s prodejem chalupy v jižních Čechách. Protože nás bylo pět spoluvlastníků prodávajících a dva kupující, očekával jsem spoustu starostí s přípravou smluv, právním servisem a s koordinací času a možností všech zúčastněných. Nakonec se ale mé obavy ukázaly jako zcela bezpředmětné. Vše proběhlo, díky profesionálnímu přístupu paní makléřky, až neuvěřitelně hladce a v přátelské atmosféře, za což velmi děkujeme. Za sebe bych určitě neváhal i v budoucnu služeb NEXT REALITY a paní Waloszkové využít.

Radek Konvička

S paní Walouszkovou jsem se setkala při koupi bytu. Nejen, že je velmi schopná, rychlá a spolehlivá, ale nad to je i milá a lidská. S její prací jsem byla velmi spokojena a mohu jen vřele doporučit. Děkuji.

Michaela Hájíčková

S paní Waloszkovou jsem řešila pronájem obchodních prostor v Jindřichově Hradci. Ráda bych paní Waloszkovou doporučila. Skvělá komunikace, vstřícné a přátelské jednání. Vše proběhlo bez problému a jako po drátkách. Paní Waloszková vše zařídila, o nic jsem se nemusela starat.

Dagmar Krupicová

Využil jsem služeb makléřky paní Michaely Waloszkové z NEXT REALITY Č.Budějovice při pronájmu bytu a hledání vhodného nájemníka. Velice se mi líbilo příjemné a profesionální vystupování, ale také zejména rychlost, s jakou paní Waloszková dokázala zorganizovat prohlídky bytu a nakonec i doporučila vhodného nájemníka. Musím přiznat, že jsem byl zpočátku dosti skeptický, pokud jde obecně o realitní makléře, ale po této zkušenosti mohu služby realitní makléřky paní Waloszkové s klidným svědomím vřele doporučit.

Václav Pech

Při prodeji mé nemovitosti jsem se obrátila na makléřku paní Michaelu Waloszkovou z NEXT REALITY České Budějovice. Celková spolupráce byla velice příjemná. Paní Waloszková je spolehlivá, rychlá, empatická. Svoji práci dělá zodpovědně. Všechny záležitosti řešila vždy ke spokojenosti obou stran. Jak prodávajícího, tak kupujícího. Věnovala se prodeji mé nemovitosti i na úkor vlastního volna a rodiny. Za to ji patří velký dík. Spolupráce s ní byla na profesionální úrovni. Moc ji za to děkuji a všem, kteří hledají realitního makléře, doporučuji !!

Čejková Alena

Spolupráce s paní Waloszkovou byla bezchybná. Profesionální a spolehlivé jednání. Kdykoli jsme se mohli na paní Waloszkovou obrátit a naše záležitost byla bezodkladně řešena. Koupě i následné předání nemovitosti proběhlo velmi rychle. Byli jsme moc spokojeni. Rozhodně doporučuji. Velké díky.

Dita Žižková


Nemovitosti makléře (8)

Prodej bytu 3+1 (71 m2), družstevní, lodžie , Jaroslova Bendy, České Budějovice

Jaroslava Bendy, České Budějovice

3+1, panelová budova, 74 m²

3 300 000 CZK (za nemovitost)

Cena je uvedena včetně právního a kompletního servisu RK.

Pronájem kanceláře (13 m2), České Budějovice, Školní ulice, parkování,centrum na dosah

Školní, České Budějovice

Kanceláře, cihlová budova, 0 m²

2 200 CZK (za měsíc)

cena včetně záloh, CZK 85,-/m2

Pronájem kanceláře (31,5 m2), Havlíčkovo náměstí, centrum města Písek

Havlíčkovo nám., Písek

Kanceláře, cihlová budova, 0 m²

1 800 CZK (za měsíc)

Nájem CZK 1.800,-, poplatky za energie CZK 1.000,-, kauce 2 nájem

Pronájem obchodního prostoru (103 m2), centrum města Jindřichův Hradec

Klášterská, Jindřichův Hradec

Obchodní, cihlová budova, 0 m²

16 200 CZK (za měsíc)

Nájem CZK 16 200,-, náklady na elektřinu dle měsíční spotřeby , vratná kauce 2 nájmy + služby RK

Pronájem 3 kanceláří na ploše 150m2, Jindřichův Hradec,Klášterská, centrum města

Klášterská, Jindřichův Hradec

Kanceláře, cihlová budova, 16 m²

3 500 CZK (za měsíc)

bez záloh na energie a rezervačního poplatku RK

Pronájem bytu 3+1 (99 m2), ulice Hradební, centrum města, zděný sklep,krbová kamna

Hradební , České Budějovice

3+1, cihlová budova, 99 m²

22 000 CZK (za měsíc)

Nájemné CZK 22.000,- + CZK 2.500,- zálohy na byt,kauce CZK 44.000,-,poplatek RK 22.000 + 21% DPH

Pronájem obchodního prostoru (144 m2), Havlíčkovo náměstí, centrum města Písek

Havlíčkovo nám., Písek

Obchodní, cihlová budova, 0 m²

44 640 CZK (za měsíc)

Nájem CZK 44.6400,-, poplatky za energie CZK 8.500,-, kauce 1 nájem, rezervace RK 44.640 + 21% DPH

Komerční prostory-kancelář k pronájmu (10 m2 až 475 m2), Havlíčkovo nám., V.I.P. zóna,centrum,Písek.

Havlíčkovo nám., Písek

Kanceláře, cihlová budova, 0 m²

875 CZK (za měsíc)

Cena je od CZK 700,- m2 za rok (kancelář od CZK 875,- měsíčně).Náklady kanceláře budou upřesněny.

Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím