Pobočky

Makléři

Martin Veverka

Realitní makléř NEXT REALITY Vyškov Smetanovo nábřeží 785/61, Vyškov 682 01

E-mail: martin.veverka@nextreality.cz
Telefon: 800 700 099

Nemovitosti makléře
Vzdělání makléře:
(nebude zveřejněn)
(nebude zveřejněn)
(nebude zveřejněn)

Chcete změnit svůj život?
Hledáte práci s lidmi, komunikaci a zábavu?
Nechcete nudu a toužíte pracovat v terénu a cestovat?
Tak se nám ozvěte a nastartujte svou dráhu realitního makléře.

(nebude zveřejněn)
Vybrat soubor
Vybrat soubor

Reference makléře

Realitní makléř Pan Veverka člověk na svém místě. Slušnost, zodpovědnost, a hlavně pomoc a poradenství v různých záležitostech okolo nemovitostí. Za mě uděluji 5 z 5. hvězdiček Děkuji.

09. 02. 2021,

Ráda pochválím vaše realitní makléře p. Veverku a p. Adamce. Hlavně p. Veverku. Obdivuji styl a profesionální jednání p. Veverky. Člověk slyší i mezi řádky - tento realitní makléř se jeví jako čestný, slušný a pracovitý partner při prodeji všech mých nemovitostech. Věřte, že mám, s kým a s čím porovnat. Držte si p. Veverku zuby nehty. Je to DOKONALÝ PROFESIONÁL. Zároveň děkuji za zveřejnění mých inzerátů a spolupráci. Pochvalte oba výše jmenované pány. Máte diamanty mezi realitníma makléři....

15. 12. 2020, Anna Vítková

Pan Veverka odváděl skvělou práci ohledně koupi našeho nového rodinné domu. Veškeré věci, které jsou ohledně koupi rodinných domů tak vyřídil za nás. Dělal vše, proto aby nám mohl ulehčit veškeré papírování okolo toho co je potřeba. Takže jsem byl velice spokojený s jeho jednáním a pohotovosti a vstřícnosti. Tak když někdo bude chtít prodat nebo koupit dům obraťte se na pana Veverku a sami usoudíte že máte vše v dobrých rukou.

05. 10. 2020, Karel Novák

K panu Veverkovi jsme se dostali na doporučení mé kamarádky a už od prvopočátku šlo vidět, že se jedná o profesionála - má veškeré důležité vlastnosti - komunikace, flexibilita, hbitost, odbornost... Prodeje našeho domu jsme se obávali, ale vše pan Veverka vyřešil a zařídil, proto jej můžeme ho jen doporučit a chválit :-)

01. 10. 2020, Jaroslava Konečná

Pana Veverku znám asi 2 roky, kdy dělal u jiné realitky. Proto jsem poradila sestře v březnu 2020, kdy se rozhodla po smrti svého manžela prodat rod. Domek, aby se na něj obrátila. Je spolehlivý, vše vysvětlí při podepsání smlouvy a hlavně, nebude se hned platit při podpisu, jak to chtěli po mně druhé realitky. Časově je tahle práce náročná, p.Veverku baví, pro klienty je ochotný, má trpělivost a je rád že mu lidé důvěřují, dobře poradí, to je pro tuhle práci hlavní. Pokud bych prodávala nemovitost, tak doporučuji pana Veverku, přeji mu aby se mu dařilo, nejen v práci ale i v osobním životě.

23. 07. 2020, M.Meredová

Chcete-li koupit, či prodat nemovitost, heslo pana Veverky je nejen hbitost, ochota, vstřícnost, lidský přístup. Když budu potřebovat, obrátím se na něj vždycky. Ať byla středa nebo neděle, nikdy mě neposlal do...... Ať je vedro nebo lije, on svou prací prostě žije. Pana Veverku mohu jen doporučit, někteří makléři mohli by se od něj učit. Děkuji a přeji spoustu spokojených kupujících a prodávajících.

20. 07. 2020, V. Pešková

Od samého začátku naprostá spokojenost. Po celou dobu velmi ochotný, spolehlivý a dochvilný. I přes obtíže s klienty si od samého začátku, od ledna 2020 do května 2020, dokázal poradit a povzbudit, že zítra to zase bude lepší. Mohu pana Veverku pouze s čistým svědomím jen a jen doporučit. Při dalším prodeji nemovitosti bych se na něj znovu obrátila.

03. 07. 2020, Kateřina Horáková

Seriózní jednání realitní kanceláře, pan Veverka TOP realitní makléř.

02. 07. 2020, Hana Votavová

Chci poděkovat panu Veverkovi, který byl naším realitním makléřem při koupi nemovitosti. Po celou dobu byl velmi ochotný, nápomocný a trpělivý a se vším nám vypomohl. Vše dopadlo na jedničku a díky panu Veverkovi máme vysněný dům. RK Nextreality i pana Martina Veverku můžeme jen doporučit.

30. 06. 2020, Marian Paldan

Chtěl bych tímto poděkovat panu Martinovi Veverkovi za vynaložení velkého úsilí při prodeji zahrady s věcným břemenem, kdy soused dělal schválnosti, abychom zahradu nemohli prodat, nicméně přístup pana Veverky byl natolik profesionální, že se to po dlouhých měsících nejistoty nakonec zdařilo! Pan Veverka je člověk na svém místě, byla radost s ním spolupracovat!! Ještě jednou tímto děkuji !

08. 04. 2020, Josef Vlaschinský

Pan Veverka odvedl skvělou práci v prodeji domu. Rychlé a pohotově jednání vše za mě vyřídil a o všem průběžně informoval. Můžu ho doporučit, pokud chcete prodat rychle za férovou cenu. Děkuji za účast na prodeji nemovitosti.

07. 04. 2020, Martin Blažek

Pan Veverka během celé spolupráce vystupoval a jednal velmi profesionálně. Vždy reagoval velmi pohotově a dokázal poradit ve všech situacích. Koupě proběhla bez jakýchkoliv komplikací. Děkuji za bezproblémovou a přínosnou spolupráci a v případě další koupě/prodeje, nebudu váhat se na Vás obrátit.

06. 04. 2020, Jiří Pšenčík

Velice oceňuji spolupráci s panem makléřem Martinem Veverkou. Spolupráce s ním při prodeji bytu byla na velmi profesionální úrovni. Pan Veverka dodržel, co slíbil, byl velice vstřícný a ochotný a vždy pohotově reagoval na všechny dotazy, byl vždy k zastižení. Tímto bych mu chtěl poděkovat. Pokud bych někdy v budoucnu kupoval/prodával nemovitost, určitě se na něj znovu obrátím.

30. 03. 2020, Jakub Senk

Ocenění makléře

Květen 2020
Březen 2020

Nemovitosti makléře (8)

Brno - Slatina, OV 2+kk, 45,3 m², terasa, parkovací stání, sklepní kóje – byt

Křehlíkova, Brno-Slatina, Brno, Brno-město

2+kk, cihlová budova, 45 m²

4 290 000 CZK (za nemovitost)

Cena je uvedena bez provize. Financování zajistíme.

Tvrdonice, RD 7+1, dvůr, dvě garáže, studna – rodinný dům

Konec, Tvrdonice, Břeclav

Řadový, cihlová budova, 220 m²

4 190 000 CZK (za nemovitost)

Cena je uvedena bez provize. Financování zajistíme.

Moravský Žižkov, pronájem mobilheimu 3+kk, 41 m2 - mobilní dům

U Školky, Moravský Žižkov, Břeclav

Samostatný, montovaná budova, 41 m²

9 000 CZK (za měsíc)

+ zálohy na energie 3.500,-Kč/měs. + provize RK

Bratislava – Nové Mesto, OV 3+1, 120 m², lodžie, sklep – byt

Trnavská cesta, Bratislava - Nové Mesto, Bratislava III

3+1, cihlová budova, 120 m²

313 000 EUR (za nemovitost)

Cena je uvedena včetně provize. Financování zajistíme.

Němčice nad Hanou, RD 4+1, zahrada, sklep, studna – rodinný dům

Chmelín, Němčice nad Hanou, Prostějov

Řadový, cihlová budova, 242 m²

5 997 000 CZK (za nemovitost)

Cena je uvedena bez provize. Financování zajistíme.

Veselí nad Moravou, stavební pozemek, orná půda, 1 499 m2 – pozemek

Veselí nad Moravou, Hodonín

Pro bydlení

2 390 000 CZK (za nemovitost)

Cena je uvedena bez provize. Financování zajistíme.

Kvasice, RD se 4 bytovými jednotkami – rodinný dům

Cukrovar, Kvasice, Kroměříž

Rohový, cihlová budova, 365 m²

6 490 000 CZK (za nemovitost)

Jaroměřice nad Rokytnou - Ohrazenice, RD 3+1, zahrada, studna – rodinný dům

Jaroměřice nad Rokytnou, Třebíč

Samostatný, cihlová budova, 140 m²

2 497 000 CZK (za nemovitost)

Cena je uvedena bez provize. Financování zajistíme.

Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím