Pobočky

Makléři

Aktuality

Myšlenka družstevního bydlení je živá i v roce 2021. Šanci na vlastní bydlení nabízí nový program Chytře bydlím

Když se řekne družstevní bydlení, na mnohé dýchne závan retra. Družstevní byty začaly v Československu vznikat v 60. letech 20. století, a protože tuto formu výstavby podporoval i stát, brzy se začalo stavět družstevních bytů mnohem více než státních, individuálních nebo podnikových. Družstevní byty, to byl pojem: v letech 1966-1970 tvořily 56,2 % všech dokončených bytů.

VYJÁDŘENÍ NEXT REALITY K AKTUÁLNÍ SITUACI nouzového stavu a mimořádných opatření

Aktuální opatření od 27. 12. 2020, činnost realitních kanceláří NEXT REALITY

Vyplatí se dnes koupit nebo prodat nemovitost?

V posledních týdnech se naši realitní makléři často setkávají s otázkou, zdali je nyní vhodná doba pro nákup či prodej nemovitosti. Tak jak to tedy je?

Makléř & Reality

Realitní makléři čekají spíše další růst cen nemovitostí, zákon přinesl profesi legitimitu

NEXT REALITY hlavním partnerem HC Dynamo Pardubice.

NEXT REALITY jsou od nové sezóny hlavním partnerem HC Dynamo Pardubice.

Výkupem nemovitosti zachráněna rodina

Dostali jste se do svízelné situace a potřebujete ihned peníze za svoji nemovitost? Tak co to zkusit jako Šestákovi z Benešova? Vsadili v poslední chvíli na realitního makléře, který věděl, jak v dané situaci reagovat a rodině tak splnit sny. V článku si přečtěte jak na to.

Kdy koupit nemovitost? Právě nyní, protože je to výhodné.

Asi každý, kdo se chystá koupit nemovitosti, si klade otázku, zdali je nyní ta správná doba. Vězte tedy, že se právě nacházíme v období, které je pro nákup nemovitosti z několika pohledů zajímavý.

Pád sazeb hypoték pokračuje. Banky reagují na velký zájem o nemovitosti

Průměrná úroková sazba hypoték pokračuje v prudkém poklesu. Jestliže v březnu tohoto roku překračovala hodnotu 2,4 %, v září se dostala na 2,07 %. Tak nízko byla sazba naposledy v září 2017. Banky očekávají, že letos objem poskytnutých hypoték překročí hranici 200 miliard korun.

Nevíte, jak nastavit prodejní cenu vaší nemovitosti? Zkuste s námi aukci a získejte maximální částku!

Na začátku to byl klasický prodej bytu 2+kk na blanenském sídlišti. Výsledkem byla částka o cca 642 tisíc vyšší, než si majitel původně přál. Jak se to stalo?

Vítězství NEXT REALITY v 1. REALITNÍM VOLEJBALE

NEXT REALITY FORZA se zúčastnilo prvního realitního volejbalu a hned z toho bylo vítězství!

Archiv
Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím